Bioenergoterapia

Poprzez otrzymany dar uzdrawiania, wieloletnią naukę i praktykę, stosując pełnospektralne połączenie – zestrojenie trzech systemów energetycznych których używam w moim działaniu: systemu uzdrowiciela, przewodników i chorego, oraz Powszechnego Pola Energii, docieram do problemu z jakim zgłosił się chory i staram się go usunąć.


Przed każdym zabiegiem, stosując różne metody – znajduję chore miejsca, narządy, organy, szukam przyczyn powstania choroby, medytuję, koncentruję się kumulując potrzebną do zabiegu energię. Pobieram ją z P.P.E. Kierując energię o określonej częstotliwości, przypisanej danemu organowi lub systemowi (którego praca została zakłócona) - zasilam go uzdrawiającą energią - pobudzam siły obronne organizmu człowieka do walki z chorobą. Powyżej wcześniej wymienionymi specjalizacjami, które stosuję, wspieram się również medycyną wschodu, uzdrawianiem dźwiękiem – misami tybetańskimi i całymi kompletami kamertonów, koloroterapią, świecowaniem uszu, psychoterapią i innymi metodami, w celu wielostronnej pomocy każdemu kto jej potrzebuje. Staram się przeanalizować, co spowodowało dany stan chorobowy; dość często bywa , że przyczyną są powstałe blokady energetyczne, (to niedobór lub nadmiar energii w danym meridianie, organie lub czakramie) - tłumione jako ból z wczesnego dzieciństwa lub z łona matki albo też z poprzednich wcieleń – narastające jako "bloki" pola aurycznego, z którymi należy się uporać, usunąć je – uwolnić, uruchomić siły na doprowadzenie człowieka do pełnej równowagi. Tutaj potrzebna jest szczegółowa wiedza w tym zakresie, by móc w sposób odpowiedzialny podjąć właściwą metodę uzdrawiania. Patrząc na problem choroby z głębszej perspektywy widzę, iż choroba często jest skutkiem nie zrealizowanych pragnień . Zadaniem terapeuty jest dotrzeć do tych sfer - do podświadomości, wyzwolić siłę, by zamanifestowała swoje ukryte tęsknoty, wyraziła siebie w najgłębszej wymarzonej rzeczywistości. Samorealizacja – jest podstawą zdrowia duszy i co za tym idzie – zdrowia ciała.


Działam, w zależności od potrzeb: bezpośrednio na dany organ – tu biomasaż, bądź na dany czakram, który jako ośrodek energetyczny umożliwia przepływ energii z pola i do pola energetycznego człowieka. Jeśli czakramy funkcjonują prawidłowo – organizm jest zdrowy. Każdemu czakramowi przypisane są określone gruczoły dokrewne i zespół narządów wewnętrznych.

kontakt